Експерти «ПЕРЕДОВИХ ПРАВОВИХ ІНІЦІАТИВ» спільно з IT-групою нашої організації створили та ввели в дію унікальний апаратний програмний комплекс – автоматизовану систему «Контроль та спостереження ППІ», використавши напрацювання та досвід попередніх виборів.
Ця система дозволяє в онлайн-режимі отримувати від спостерігачів інформацію щодо результатів паралельного підрахунку голосів та дані екзит-полів, а також аналізувати всю цю інформацію.
У системі «Контроль та спостереження ППІ» накопичуються та опрацьовуються дані про порушення законодавства під час виборчого процесу та соціологічні опитування, автоматизована система також дозволяє оперативно оприлюднювати результати голосування.
  • Оскільки система дозволяє бачити «динамічну картинку» в день голосування, це дозволяє на ранніх етапах виявляти спроби фальсифікацій під час голосування.
  • У системі передбачені різні ситуації, які можуть виникнути у спостерігачів на виборчих дільницях. Зокрема, передбачені різні канали передачі інформації за допомогою додатка для смартфону, SMS-повідомлень, а також мобільного голосового зв’язку і фото/відео матеріалів.
  • Система здійснює динамічний аналіз даних, отримуючи інформацію щодо голосування. Результати екзит-полів, паралельного підрахунку голосів, явки виборців та інших показників видаються миттєво.
  • Система дозволяє відображати місце і час опитувань виборців, що проводяться, а також місце знаходження спостерігачів на виборчих дільницях, що дозволяє говорити про високий ступінь достовірності отримуваної інформації.
  • Алгоритми системи повністю відтворюють основні етапи голосування: від відкриття виборчих дільниць, відкриття конвертів з бюлетенями до перерахунку голосів та відправки протоколів із результатами голосування.
  • Крім того, система враховує «типові ситуації» і технології фальсифікацій.
  • Система «Контроль та спостереження ППІ» дозволяє максимально оперативно інформувати засоби масової інформації та громадськість про хід голосування та підрахунок голосів.

Ви можете переглянути презентацію автоматизованої системи "Контроль та спостереження ППІ".