Главная » 2019 » Лютий » 18 » ХТО БУДЕ У ДРУГОМУ ТУРІ ЗМАГАТИСЯ З ЗЕЛЕНСЬКИМ?
13:42
ХТО БУДЕ У ДРУГОМУ ТУРІ ЗМАГАТИСЯ З ЗЕЛЕНСЬКИМ?
Визначено четвірку лідерів президентських перегонів.


Громадська думка - це вияв суспільної свідомості, який характеризує явне (або приховане) ставлення великих соціальних груп до актуальних проблем дійсності, що становлять суспільний інтерес.

За результатами соціологічного дослідження, яке провела Всеукраїнська громадська організація «ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ ІНІЦІАТИВИ» 16 лютого 2019 року, до першої четвірки рейтингу кандидатів на посаду президента України потрапляють: Володимир Зеленський – 30,59%, Петро Порошенко – 15,37%, Юлія Тимошенко – 15,02%, та Юрій Бойко – 10,45% електоральної підтримки виборців.

До роботи було залучено 1 291 інтерв’юера, опитано 46 227 осіб. Опитування проводилося на всій території України (крім АР Крим та окремих територій Луганської та Донецької областей, які не контролюються Україною) вибіркою з квотним відбором на останньому ступені, що репрезентативна для населення України віком від 18 років. Дослідження проведено за методикою великих чисел. Середнє значення остаточної вибірки з фіксованого розподілу максимально наближено до математичного очікування цього розподілу.

Отже можливо відзначити, що Володимир Зеленський впевнено виходить до другого туру президентських виборів. Його реальними конкурентами є чинний Президент Петро Порошенко та Юлія Тимошенко. Варто сказати, що за останній місяць Юлія Володимирівна серйозно почала втрачати свої позиції а Петро Олексійович навпаки набирає рівень підтримки.

Юрій Бойко займає четверту позицію серед електоральних лідерів з понад 10% голосів. За даними дослідження він очолив електоральний рейтинг в Луганській та Донецькій областях.
Інші 38 кандидатів на головну посаду в країні розподілилися в якості статистів.

РЕЙТИНГИ КАНДИДАТІВ У ПРЕЗИДЕНТИ УКРАЇНИРозподіл відповідей на питання:
«Чи підете Ви голосувати, якщо вибори Президента України відбудуться наступної неділі?»
Розподіл відповідей на питання:

«За кого з кандидатів у Президенти України Ви б проголосували?» (рейтинг кандидатів серед тих, хто визначився з вибором)Розподіл відповідей на питання:

«Якщо в другий тур виборів Президента України проходять Тимошенко Юлія та Бойко Юрій, якого кандидата ви б підтримали?»
(рейтинг кандидатів серед тих, хто визначився з вибором)Розподіл відповідей на питання:

«Якщо в другий тур виборів Президента України проходять Тимошенко Юлія та Порошенко Петро, якого кандидата ви б підтримали?
(рейтинг кандидатів серед тих, хто визначився з вибором)Розподіл відповідей на питання:

«Якщо в другий тур виборів Президента України проходять Бойко Юрій та Порошенко Петро, якого кандидата ви б підтримали?»
(рейтинг кандидатів серед тих, хто визначився з вибором)Розподіл відповідей на питання:

«Якщо в другий тур виборів Президента України проходять Бойко Юрій та Зеленський Володимир, якого кандидата ви б підтримали?»
(рейтинг кандидатів серед тих, хто визначився з вибором)Розподіл відповідей на питання:

«Якщо в другий тур виборів Президента України проходять Зеленський Володимир та Порошенко Петро, якого кандидата ви б підтримали?»
(рейтинг кандидатів серед тих, хто визначився з вибором)Розподіл відповідей на питання:

«Якщо в другий тур виборів Президента України проходять Тимошенко Юлія та Зеленський Володимир, якого кандидата ви б підтримали?»
(рейтинг кандидатів серед тих, хто визначився з вибором)ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ОПИТУВАННЯ (ВИБІРКИ)


ВікСтатьСфера діяльності

Просмотров: 4284 | | Рейтинг: 5.0/2
Поділись цим матеріалом у соц.мережах :)


Всего комментариев: 5
avatar
1
1 Марьяна Гирш • 14:55, 19.02.2019
Всего 15% пенсионеров? Что у вас с выборкой?
avatar
1
2 Vasyl Zhabotynsky • 18:56, 19.02.2019
А 65+ 9.8% от населения 18+
По Украине же в 2018 году по укрстату
населения 65+ - 6967.3 тысяч
населения 18+ - 34607.5
тысяч
Т.е. должно быть 20.1%
avatar
0
По результатам видно, что давали заполнять анкету, тому подтверждение сравнительно высокий рейтинг Юрия Тимошенко (0, 39). Предполагаю, что часть пенсионеров считают себя и госслужащими и работниками сферы медицины. С варианта ответа "отказались отвечать" приплюсуйте еще 2-3%. Вот и будет ваши 20%
avatar
0
4 Vasyl Zhabotynsky • 00:08, 22.02.2019
Точно. А ещё часть стариков чувствует себя молодыми людьми и тогда мы получим 20% людей старше 65 лет. Не, ну это несерьезно заявлять что если кто-то из пенсионеров считает себя госслулжащими, то доля людей старше 65 лет вырастет с 9.8% от числа избирателей до 20%.
Разбивка по возрастам совершенно конкретно говорит о людях 65 и старше, кем они себя считают - пенсионерами, работниками сферы медицины или госслужащими совершенно не важно.
avatar
0
В анкетах и не такое пишут smile
avatar