Главная » 2018 » Липень » 10 » Міжнародне спостереження ВГО «ППІ»: остаточні результати загальних виборів у Мексиці
17:01
Міжнародне спостереження ВГО «ППІ»: остаточні результати загальних виборів у Мексиці
За даними Національного виборчого інституту (INE) на загальних виборах у Мексиці пораховано 100% бюлетенів. Явка виборців становила 63,45%.
Таким чином, під час загальних виборів кандидат на посаду президента Мексики Андрес Мануель Лопес Обрадор отримав 53,19% голосів, друге місце в Рікардо Анайя Кортеза - 22,28% голосів.Результати голосування за кандидатів на посаду президента МексикиГолосування за представників до Палати депутатів (одномандатні та багатомандатні округи): на першому місці коаліція політичних партій МОРЕНА (MORENA), Трудової партії (Partido del Trabajo) і Партії соціального спілкування (Partido Encuentro Social) - 42.01%, виборчий альянс Партії національного дії (Partido Acción Nacional), Партії демократичної революції (Partido de la Revolución Democrática) та Громадського руху (Movimiento Ciudadano) - 25,69%.

Результати голосування за кандидатів та виборчі коаліції до Палати депутатівНа виборах до Сенату також найбільшу кількість голосів отримала пропрезидентська коаліція політичних партій МОРЕНА (MORENA), Трудової партії (Partido del Trabajo) і Партії соціального спілкування (Partido Encuentro Social) - 42.23%, на другому місці альянс Партії національного дії (Partido Acción Nacional), Партії демократичної революції (Partido de la Revolución Democrática) та Громадського руху (Movimiento Ciudadano) - 25.28%.

Результати голосування за виборчі коаліції та партії до Сенату


Представлення перемог по районах


Як повідомлялося, представники ВГО «ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ ІНІЦІАТИВИ» були офіційно акредитовані Національним виборчим інститутом (Instituto Nacional Electoral de México - INE), як міжнародні спостерігачі на загальних виборах в Мексиці.

Під час загальних виборів у Мексиці 1 липня 2018 року було обрано президента країни, 500 членів Палати депутатів і 128 членів Сенату, а також губернаторів та представників у місцеві органи влади у 30 штатах.

Про загальні вибори в Мексиці дивіться у репортажах міжнародних спостерігачів «ВГО «ППІ» на нашому сайті, сторінках Facebook, Instagram та Twitter.
Просмотров: 1063 | | Теги: міжнародний досвід, Мексика | Рейтинг: 5.0/2
Поділись цим матеріалом у соц.мережах :)


Всего комментариев: 0
avatar