Главная » 2017 » Вересень » 25 » Міжнародне спостереження ВГО «ППІ»: Результати парламентських виборів у Німеччині
16:21
Міжнародне спостереження ВГО «ППІ»: Результати парламентських виборів у Німеччині
Як повідомляють міжнародні спостерігачі ВГО «ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ ІНІЦІАТИВИ», на виборах в Бундестаг Федеративної Республіки Німеччина офіційно оголошено попередні результати голосування, яке відбувалося в неділю, 24 вересня 2017 року.
За результатами підрахунку голосів на першому місці політична сила Ангели Меркель - блок Християнсько-соціального союзу та Християнсько-демократичного союзу (ХДС/ХСС), який отримав 33% голосів виборців.

На другому місці - Соціал-демократична партія Німеччини (СДПН) з результатом 20,5%. Третє місце, отримавши 12,6%, посіла партія євроскептиків «Альтернатива для Німеччини» (АдН).

Голоси за решту партій розділилися: Вільна демократична партія Німеччини (ВДП) - 10,7%, Ліва партія - 9,2% і Союз-90/зелені - 8,9%. Інші учасники парламентських виборів не подолали виборчий бар’єр 5% і не потрапили до Бундестагу.

Явка була більша ніж на минулих парламентських виборах і становила 72,6% від загальної кількості виборців.Як повідомлялося, представники Всеукраїнської громадської організації «ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ ІНІЦІАТИВИ» 5 квітня 2017 року отримали посвідчення міжнародних спостерігачів Виборчої комісії Великобританії. Представники ВГО «ППІ» отримали офіційний дозвіл бути міжнародними спостерігачами на виборах у Великобританії протягом 2015-2018 років.
Просмотров: 244 | | Теги: Німеччина, вибори2017, міжнародний досвід, ППІ | Рейтинг: 5.0/1
Поділись цим матеріалом у соц.мережах :)


Всего комментариев: 0
avatar