Главная » 2018 » Березень » 11 » Міжнародне спостереження ВГО «ППІ»: розпочалося голосування на парламентських виборах у Колумбії
15:06
Міжнародне спостереження ВГО «ППІ»: розпочалося голосування на парламентських виборах у Колумбії

У неділю, 11 березня розпочалося голосування на виборах до Палати представників та Сенату Конгресу Республіки Колумбія.


Як повідомляють представники ВГО «ППІ», які знаходяться в Колумбії, міжнародні спостерігачі у складі груп завчасно вирушили на виборчі дільниці, щоб проводити моніторинг за дотриманням законодавства під час голосування.


Зразок бюлетеня для голосування на представників до Сенату

Міжнародні спостерігачі ВГО «ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ ІНІЦІАТИВИ» цього дня перебуватимуть на виборчих дільницях та в Національній виборчій раді (Consejo Nacional Electoral) під час голосування, підрахунку голосів та оголошення результатів виборів.


Зразок бюлетеня для голосування на преедствників до Палати представників

Виборчі дільниці відкрилися для голосування о 8:00 за місцевим часом (15:00 за київським) та будуть працювати до 16:00. Згідно із даними RNEC (Реєстру виборців) майже 36,5 млн громадян Колумбії мають право голосувати на парламентських виборах 11 березня 2018 року.Представники Всеукраїнської громадської організації «ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ ІНІЦІАТИВИ» отримали від Центральної виборчої комісії Республіки Колумбія акредитацію офіційних міжнародних спостерігачів під час парламентських виборів, які відбудуться 11 березня 2018 року.
Просмотров: 192 | | Теги: вибори2018, Колумбія, міжнародний досвід | Рейтинг: 5.0/1
Поділись цим матеріалом у соц.мережах :)


Всего комментариев: 0
avatar