Главная » 2018 » Червень » 17 » Міжнародні спостерігачі ВГО «ППІ» спостерігають за другим туром виборів президента Колумбії на закордонних дільницях
11:00
Міжнародні спостерігачі ВГО «ППІ» спостерігають за другим туром виборів президента Колумбії на закордонних дільницях
17 червня в Республіці Колумбія проходить другий тур виборів президента та віце-президента Колумбії. Представники Всеукраїнської громадської організації «ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ ІНІЦІАТИВИ», акредитовані в якості міжнародних спостерігачів Національною виборчою радою Колумбії (Consejo Nacional Electoral – CNE), спостерігають за ходом голосування у складі Місії міжнародного спостереження на території Колумбії та на закордонних дільницях в Німеччині, Польщі й Ізраїлі.

В другий тур виборів президента Колумбії пройшли Іван Дуке (Iván Duque), який у першому турі набрав 39,14% (7 569 693), та Густаво Петро (Gustavo Petro) з результатом 25,08% (4 851 254).

Громадяни Колумбії, які знаходяться за межами країни, голосують на закордонних дільницях з 11 до 17 червня. За кордоном знаходиться 235 виборчих дільниць в 69 країнах світу. Дільниці розташовані в консульствах та посольствах Колумбії на території цих країн.

Наразі акредитовані представники ВГО «ППІ» знаходяться на закордонних виборчих дільницях та спостерігають за ходом голосування.

Закордонна виборча дільниця в Посольстві Республіки Колумбія в Польщі

Опубликовано Передові Правові Ініціативи 17 июня 2018 г.

Закордонна виборча дільниця в Посольстві Республіки Колумбія в Федеративній республіці Німеччина

Опубликовано Передові Правові Ініціативи 17 июня 2018 г.

Закордонна виборча дільниця в Посольстві Республіки Колумбія в Ізраїлі

Опубликовано Передові Правові Ініціативи 17 июня 2018 г.
Просмотров: 77 | | Теги: міжнародний досвід, Колумбія | Рейтинг: 5.0/2
Поділись цим матеріалом у соц.мережах :)


Всего комментариев: 0
avatar