Главная » 2019 » Липень » 9 » Опитування ВГО «ППІ»: Рейтинги кандидатів в народні депутати та партій на Тернопільщині
17:55
Опитування ВГО «ППІ»: Рейтинги кандидатів в народні депутати та партій на Тернопільщині

З 1 до 7 липня ВГО «ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ ІНІЦІАТИВИ» провела масштабне опитування громадської думки в Україні напередодні парламентських виборів. У кожному із 199 виборчих округів було опитано до 3 000 респондентів, це 365 366 виборців загалом в Україні.

Зокрема, у Тернопільській області опитуванням було охоплено п’ять виборчих округів - 163 до 167, опитано понад 15 тис. респондентів.

Загалом у 4 округах Тернопільської області рейтинги кандидатів, які обіймають перші місця, не сильно відстають один від одного, наприклад, як у виборчому окрузі №163, але в одномандатному виборчому окрузі №165 спостерігається значний відрив між першим та другим місцем.

Одномандатний виборчий округ №163
За результатами опитування в одномандатному виборчому окрузі №163 (місто Тернопіль) є два лідери - кандидати в народні депутати від «Європейської солідарності» та «Слуги народу», між якими незначна різниця (0,82%), що менше ніж похибка опитування (1,5%). Інші кандидати – значно відстають від лідерів.

Барна Степан Степанович (Європейська Солідарність) - 14,78%
Богданець Андрій Володимирович (СЛУГА НАРОДУ) - 13,96%
Брич Богдан Васильович (ВО "Батьківщина") - 8,62%
Черкашин Максим Володимирович (ГОЛОС) - 8,42%
Бицюра Леонід Олексійович (ВО "Свобода") - 5,13%Характеристики вибірки
Одномандатний виборчий округ №165
Найбільший розрив між кандидатами, які займають перше та друге місця в одномандатному виборчому окрузі №165 (місто Бережани, частина міста Тернополя, Бережанський, Зборівський, Козівський, Підгаєцький, Тернопільський райони, частина Кременецького району), де кандидат-самовисуванець Іван Чайківський (14,83%) з відривом у майже 2 рази випереджає висуванця партії «Голос» Василя Мартюка (8,52%).Характеристики вибіркиРейтинг політичних партій (Тернопільська обл.)


У рейтингу політичних сил, які беруть участь у парламентських виборах, на Тернопільщині лідерство обіймає «Слуга народу», на другому місці – партія «Голос», далі за ними йдуть ВО «Батьківщина» та Європейська солідарність.Характеристики вибіркиОпитування проводилося 1-7 липня 2019 року в 24-х областях України та м. Київ, за виключенням АР Крим і тимчасово непідконтрольних українській владі територіях Донецької та Луганської областей. Опитуванням охоплено усі 199 виборчих округів, в середньому до 3000 респондентів в окрузі. Опитано 365 366 респондентів. Вибірка - з квотним відбором на останньому ступені, що репрезентативна для населення України віком від 18 років. Дослідження проводилося за методикою великих чисел, шляхом інтерв’ювання face-to-face, в режимі онлайн через мобільні додатки. Похибка репрезентативності не перевищує 1,5%.

Опитування проводилося на власне замовлення ВГО «ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ ІНІЦІАТИВИ». Для проведення інтерв’ю було залучено 3 755 інтерв’юерів (на волонтерських засадах).

Всеукраїнська громадська організація «ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ ІНІЦІАТИВИ», створена в 2007 році – займається дослідженнями, контролем та спостереженням за виборчими, громадськими і політичними процесами, як в Україні, так і за кордоном. Організація об’єднує висококваліфікованих спеціалістів у сфері виборчих процесів та дослідженні громадської думки.
Просмотров: 2709 | | Рейтинг: 5.0/2
Поділись цим матеріалом у соц.мережах :)