Главная » 2018 » Березень » 12 » Партія Тимошенко набирає менше 1% голосів на виборах до парламенту
04:46
Партія Тимошенко набирає менше 1% голосів на виборах до парламенту
Партія Тимошенко набирає менше 1% голосів на виборах до парламенту За попередніми результатами підрахунку понад 86% голосів на виборах до парламенту Колумбії партія FARS (PARTIDO FUERZA ALTERNATIVA REVOLUCIONARIA DEL COMÚN), лідером якої є Родріго Лондоньйо – більше відомий як - команданте Тимошенко, отримує менше 1% підтримки виборців.
Революційні збройні сили FARC та уряд Колумбії за участю президента Хуана Мануеля Сантоса, уклали в 2016 році мирну угоду про припинення військового протистояння, яке тривало понад 50 років.

Серед умов мирного договору – були гарантії участі FARC у парламентських виборах, гарантовані квоти депутатських місць – по 5 до Сенату і Палати представників Конгресу та амністію для революціонерів.

Через низьку підтримку виборців, партія FARC окрім гарантованих 10 місць, не отримає додаткових депутатських мандатів у парламенті.


У день голосування президент Колумбії Хуан Мануель Сантос підкреслив важливість участі FARC у виборах до Конгресу, які він назвав історичною подією.

«Це перший раз за більш ніж півстоліття, коли FARC бере участь у виборах в Колумбії» - сказав президент, коли він голосував на виборчій дільниці.

Міжнародні спостерігачі ВГО «ППІ» відзначили, що досвід Колумбії у проведенні виборів в умовах мирного урегулювання громадянського збройного конфлікту може стати прикладом для наступних парламентських та президентських кампаній в Україні. Досягнутий результат – це прагнення президента, армії та повстанців досягнути компромісу заради майбутнього та процвітання Колумбії.

У рамках візиту до Колумбії представники «Передових правових ініціатив» провели зустрічі з сторонами мирних переговорів у Колумбії та отримали перелік документів, на основі яких, було припинено війну.
Просмотров: 494 | | Рейтинг: 5.0/3
Поділись цим матеріалом у соц.мережах :)


Всего комментариев: 0
avatar