Главная » 2018 » Грудень » 26 » Представники ВГО «ППІ» взяли участь в презентації концепції нового сайту ЦВК
19:00
Представники ВГО «ППІ» взяли участь в презентації концепції нового сайту ЦВК
26 грудня 2018 року в Центральній виборчій комісії України відбулося представлення «Концептуальне бачення нової версії офіційного веб-сайту ЦВК: напрацювання та шляхи удосконалення».

Для участі в презентації нової робочої моделі сайту були запрошені представники ВГО «ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ ІНІЦІАТИВИ», а також інших міжнародних та громадських організацій, до завдань яких належать питання виборчих практик, міжнародні та національні експерти.Представляючи нову концепцію сайту, голова ЦВК Тетяна Сліпачук розповіла про новий інтерфейс та окремі розділи, які покликані зробити веб-ресурс більш зручним та надійним для користувачів.

Всеукраїнська громадська організація «ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ ІНІЦІАТИВИ» (ППІ) створена у 2007 році з метою спостереження за виборчим процесом. За час свого існування ВГО «ППІ» взяла участь у якості офіційного спостерігача в 49 виборчих кампаніях в Україні – на місцевих, парламентських та президентських виборах за дозволом Центральної виборчої комісії.
Просмотров: 158 | | Теги: цвк | Рейтинг: 5.0/1
Поділись цим матеріалом у соц.мережах :)


Всего комментариев: 1
avatar
0
1 Shaylanip • 22:21, 29.12.2018
Нейросетевое обновление "XRumer 16.0 + XEvil":
распознавание captchas Гугла, Яндекса, Facebook, VK, Bing, Hotmail, Mail.Ru, SolveMedia,
а также свыше 8400 (!) других типов captcha,
с высокой скоростью (100 изображений в секунду) и точностью (80%-100%). В XEvil 3.0 реализовано подключение любых SEO/SMM программ - XRumer, GSA, ZennoPoster, VKBot, A-Parser,
и многих других. Доступна абсолютно бесплатная демо-версия. Интересно - см. в Ютубе "XEvil"
avatar