Главная » 2017 » Березень » 27 » ВГО «ППІ» бере участь в міжнародній конференції
16:00
ВГО «ППІ» бере участь в міжнародній конференції
ВГО «ППІ» бере участь в міжнародній конференції «Використання новітніх інформаційних технологій у виборчому процесі: виклики, ризики, перспективи»

27 березня представники Всеукраїнської громадської організації «ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ ІНІЦІАТИВИ» взяли участь міжнародні конференції на тему «Використання новітніх інформаційних технологій у виборчому процесі: виклики, ризики, перспективи». Конференція, організована Центральною виборчою комісіє спільно з Офісом Ради Європи в Україні, Міжнародною фундацією виборчих систем в Україні (IFES) та Координатором проектів ОБСЄ в Україні, проходить 27-28 березня 2017 року у Києві.

У роботі міжнародної конференції беруть участь народні депутати України, представники ЦВК та виборчих органів Грузії, Молдови, Латвії, Литви і Киргизії, а також міжнародних організацій, органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, громадських організацій та виборчих комісій.

Серед актуальних тем, які обговорювалися під час доповідей та дискусій, були питання організації виборчого процесу із застосуванням новітніх інформаційних технологій, можливостей його використання під час виборів в Україні, внесення змін до відповідних законів, а також обміну досвідом впровадження ІТ-технологій на виборах в інших країнах.

Як повідомлялося раніше, ВГО «ППІ» підтримала ініціативу ЦВК щодо онлайн передачі електронних протоколів напряму від ДВК, а також вважає, що зміни мають охопити й інші важливі аспекти виборчого законодавства. Зокрема, Всеукраїнська громадська організація «ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ ІНІЦІАТИВИ» заявляла, що готова на громадських засадах направити пропозиції та експертів для допомоги при розробці пропозицій до проекту законодавчих змін, який передбачатиме повну комп’ютеризацію процесу передачі даних про підрахунок голосів та інших важливих норм для вдосконалення виборчого законодавства.
Просмотров: 447 | | Рейтинг: 5.0/2
Поділись цим матеріалом у соц.мережах :)


Всего комментариев: 0
avatar