Главная » 2016 » Листопад » 11 » ВГО «ППІ» спостерігатиме на місцевих виборах 4 та 11 грудня в Україні
08:00
ВГО «ППІ» спостерігатиме на місцевих виборах 4 та 11 грудня в Україні

Всеукраїнська Громадська організація «ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ ІНІЦІАТИВИ» отримала дозвіл Центральної виборчої комісії мати офіційних спостерігачів під час проміжних виборів депутатів сільських, селищних рад, повторних виборів депутатів сільських, селищних рад, сільських, селищних голів та перших виборів старост сіл, селищ 18 та 25 грудня 2016 року.

Відповідно до постанов ЦВК №№ 476 та 480 від 10 листопада 2016 року ВГО «ППІ» буде здійснювати моніторинг та спостереження за ходом виборчого процесу відповідно до чинного законодавства.

Як повідомлялося раніше, волонтери ВГО «ППІ» також спостерігатимуть під час проміжних виборів депутатів сільських, селищних рад, повторних виборів депутатів сільських, селищних рад, сільських, селищних голів та перших виборів старост сіл, селищ, які відбудуться 4 та 11 грудня 2016 року.

На проміжних виборах народних депутатів України, які відбулися 17 липня 2016 року, із усіх 1855 зареєстрованих і діючих в день голосування спостерігачів від громадських організацій, 755 - представляли Всеукраїнську громадську організацію «ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ ІНІЦІАТИВИ» (ВГО «ППІ»). Загалом спостереженням ВГО «ППІ» було охоплено 66,17% від загальної кількості працюючих виборчих дільниць.

Всеукраїнська громадська організація «ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ ІНІЦІАТИВИ» (ППІ) створена у 2007 році з метою спостереження за виборчим процесом. За час свого існування ВГО «ППІ» взяла участь у якості офіційного спостерігача в 9-ти виборчих кампаніях в Україні – на місцевих, парламентських та президентських виборах за дозволом Центральної виборчої комісії.

Просмотров: 542 | | Теги: ВГО ППІ, цвк, перші вибори, Місцеві вибори | Рейтинг: 0.0/0
Поділись цим матеріалом у соц.мережах :)


Всего комментариев: 0
avatar