Главная » 2017 » Листопад » 8 » ВГО «ППІ» візьме участь у міжнародній конференції «Шляхи вдосконалення системи адміністрування виборів»
11:11
ВГО «ППІ» візьме участь у міжнародній конференції «Шляхи вдосконалення системи адміністрування виборів»
Представники ВГО «ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ ІНІЦІАТИВИ» візьмуть участь у міжнародній конференції «Шляхи вдосконалення системи адміністрування виборів», яка проходитиме в Києві 13-14 листопада 2017 року.

Конференцію проводитимуть Центральна виборча комісія України спільно з Координатором проектів ОБСЄ в Україні, Офісом Ради Європи в Україні та Міжнародною фундацією виборчих систем в Україні (IFES). Основною метою конференції є обмін досвідом з виборчими органами іноземних держав, міжнародними організаціями щодо шляхів удосконалення системи адміністрування виборів з урахуванням двадцятирічної практики організації виборів ЦВК.

Також у заході візьмуть участь представники виборчих органів іноземних держав, міжнародних організацій, комітетів Верховної Ради України, органів державної влади та громадських організацій.

Представники ВГО «ППІ» візьмуть участь у пленарних засіданнях на тему «Демократичні вибори та сучасні системи адміністрування виборів. Світовий досвід», «Становлення системи адміністрування виборів в Україні» та «Вдосконалення системи адміністрування виборів: поточні та майбутні виклики».
Просмотров: 319 | | Рейтинг: 5.0/1
Поділись цим матеріалом у соц.мережах :)


Всего комментариев: 0
avatar