Главная » 2018 » Травень » 30 » ВГО «ППІ» запросили спостерігати за парламентськими виборами в Аргентині-2019
11:00
ВГО «ППІ» запросили спостерігати за парламентськими виборами в Аргентині-2019

Міжнародні спостерігачі Всеукраїнської громадської організації «ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ ІНІЦІАТИВИ» зустрілися з Послом Аргентини в Колумбії Марсело Штубриним (Marcelo Stubrin).
Зустріч відбулася під час візиту представників ВГО «ППІ», які працювали у складі Місії міжнародного спостереження у першому турі виборів президента Республіки Колумбія.

Учасники делегації ознайомили Марсело Штубрина із результатами діяльності ВГО «ППІ», а також поділилася враженнями щодо організації та проведення виборів в Колумбії, які проходять в умовах мирного урегулювання.


Під час зустрічі міжнародних спостерігачів ВГО "ППІ" із Послом Аргентини в Колумбії Марсело Штубриним (Marcelo Stubrin)


У свою чергу, Посол Аргентини в Колумбії, який, до речі, має українське коріння, бо його предки походять із колишньої Катеринославської губернії (нині – Дніпропетровська область), виявив неабиякий інтерес до історії та сьогодення України.

У ході обміну думками про роль недержавних громадських організацій за дотриманням законодавчих та демократичних норм під час виборів, Марсело Штубрин запросив представників ВГО «ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ ІНІЦІАТИВИ» для міжнародного спостереження під час парламентських виборів у Аргентині, які відбудуться 27 жовтня 2019 року.

Як повідомлялося, Національна виборча рада (Consejo Nacional Electoral – CNE) надала офіційну акредитацію представникам Всеукраїнської громадської організації «ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ ІНІЦІАТИВИ» для спостереження у складі Місії міжнародного спостереження під час президентських виборів у Колумбії.

Дивіться більше про президентські вибори в Колумбії на сайті ППІ, сторінках Facebook, Instagram та Twitter.
Просмотров: 236 | | Теги: Колумбія, Аргентина, міжнародний досвід | Рейтинг: 5.0/3
Поділись цим матеріалом у соц.мережах :)


Всего комментариев: 0
avatar