Главная » 2018 » Грудень » 31 » З Новим Роком та Різдвом Христовим!
11:40
З Новим Роком та Різдвом Христовим!
Дорогі друзі та колеги!


Всеукраїнська громадська організація «ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ ІНІЦІАТИВИ» дякує усім, хто упродовж 2018 року був з нами – на виборчих кампаніях в Україні та за кордоном, під час опитувань громадської думки та екзит-полів, під час розробки та проектів, які покликані захищати основи демократії та виборчого права.

У 2018 році представники ВГО «ППІ» разом з волонтерами забезпечували спостереження на численних місцевих виборах в Україні. У складі міжнародних місій учасники організації долучалися до спостереження за кордоном під час виборчих кампаній у Великобританії, Колумбії, Литві, Мексиці та інших країнах.

За рік, що минає, нам вдалося взяти участь у заходах, круглих столах та конференціях, де мали змогу запропонувати для широкого загалу власні проекти, пропозиції та поради щодо організації виборчого процесу та громадського контролю за їх перебігом.

У наступному 2019 році нас очікують важливі та доленосні події – президентська та парламентська виборчі кампанії, які потребуватимуть відповідальної та активної участі громадськості для недопущення фальсифікації та захисту вільного волевиявлення виборців.

Тому від усього серця бажаємо усім наснаги, енергії та успіху в Новому році. Нехай у наших серцях не згасає світла віра у власні сили та любов до України!

ВГО «ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ ІНІЦІАТИВИ»
Просмотров: 185 | | Рейтинг: 5.0/1
Поділись цим матеріалом у соц.мережах :)


Всего комментариев: 1
avatar
0
1 XEvilBestHam • 06:08, 01.01.2019
Революционное обновление "XRumer 16.0 + XEvil":
взлом капчи Google, Яндекса, Facebook, ВКонтакте, Bing, Hotmail, Mail.Ru, SolveMedia,
а также свыше 8400 (!) других видов captchas,
с высокой скоростью (100 изображений в секунду) и точностью (80%-100%). В XEvil 3.0 реализовано подключение любых SEO/SMM программ - XRumer, GSA, ZennoPoster, VKBot, A-Parser,
и многих других. Доступна абсолютно бесплатная демо-версия. Заинтересованы - ищите в YouTube "XEvil"
avatar