Главная » 2018 » Жовтень » 2 » Зеленський перемагає, а Порошенко програє найрейтинговішим кандидатам у другому турі президентських виборів, - опитування ППІ
11:00
Зеленський перемагає, а Порошенко програє найрейтинговішим кандидатам у другому турі президентських виборів, - опитування ППІ
Якщо б вибори президента України відбувалися в наступну неділю, 7 жовтня 2018 року, в другому турі перше місце отримав би Володимир Зеленський, а Петро Порошенко отримав поразку.
За результатами опитування громадської думки, яке провела Всеукраїнська громадська організація «ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ НІЦІАТИВИ» 29 вересня 2018 року, актор та шоумен Володимир Зеленський проходить у другий тур президентських виборів, у якому зможе перемогти будь-кого із найрейтинговіших кандидатів – Юлію Тимошенко, Юрія Бойка та Петра Порошенка.

На питання «Якщо в другий тур виборів президента України проходять Володимир Зеленський та Юлія Тимошенко, якого кандидата Ви б підтримали», 53,68% респондентів проголосують за Зеленського, а 46,32% - за Тимошенко.

Результати відповідей респондентів на подібні питання щодо підтримки Зеленського та інших його опонентів у ІІ турі президентських виборів, які мають найвищі рейтинги в опитуванні: Володимир Зеленський – 66,36% та Юрій Бойко – 33,64%, Володимир Зеленський – 70,46% та Петро Порошенко – 29,54%.

Натомість діючий президент Петро Порошенко програє у другому турі не тільки Зеленському, а й іншим лідерам рейтингу: Бойко - 56,02% та Порошенко - 43,98%, Тимошенко - 65,95% і Порошенко - 34,05%.

Загалом під час дослідження було опитано 21860 респондентів старше 18 років. Для проведення інтерв’ю ППІ було залучено 593 інтерв’юери (на волонтерських засадах). Дослідження проводилося шляхом інтерв’ювання face-to-face, а також телефонного опитування, відповіді вносилися в режимі онлайн через мобільні додатки до унікальної системи «OSA», розробленої фахівцями ППІ.

Опитування проводилося у Києві та 24 областях України, за виключенням АР Крим і тимчасово непідконтрольних український владі територіях Донецької та Луганської областей. Серед опитаних: чоловіків – 47,34%, жінок - 52,66%. Похибка репрезентативності (вибірки) не перевищує 1,5%.

Якщо в другий тур виборів президента України проходять Володимир Зеленський та Юрій Бойко, якого кандидата Ви б підтримали?
Якщо в другий тур виборів президента України проходять Юрій Бойко та Петро Порошенко, якого кандидата Ви б підтримали?
Якщо в другий тур виборів президента України проходять Володимир Зеленський та Петро Порошенко, якого кандидата Ви б підтримали?
Якщо в другий тур виборів президента України проходять Володимир Зеленський та Юлія Тимошенко, якого кандидата Ви б підтримали?
Якщо в другий тур виборів президента України проходять Юлія Тимошенко та Петро Порошенко, якого кандидата Ви б підтримали?


Просмотров: 2324 | | Теги: соціологічне дослідження | Рейтинг: 5.0/1
Поділись цим матеріалом у соц.мережах :)