Главная » 2019 » Лютий » 20
Якщо раніше виборці готові були голосувати за того кандидата, від імені якого заплатили за їх голос, то сьогодні ситуація кардинально змінилася. Результати соціологічного опитування показали, що «мережі» скупи голосів на майбутніх виборах президента України не спрацюють.

За результатами соціологічного дослідження, проведеного всеукраїнською громадською організацією «ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ ІНІЦІАТИВИ», 63,88% громадян вкрай негативно ставляться до підкупу виборців. 13,85% респондентів братимуть гроші у всіх, але голосуватимуть, як вважатимуть за потрібне, так як відсутня система контролю, 2,57% - візьмуть гроші і не прийдуть на вибори. Відмовилися відповідати на питання – 8,39%, важко відповісти на запитання – 4,41% і лише 2,39% опитаних готові голосувати за того кандидата, який заплатить за їх голос, а 4,51% свідомих громадян поінформують правоохоронні органи, якщо стикнуться з спробою підкупу виборців.
Розподіл відповідей на питання:
Переглядів: 655 | Дата: 20.02.2019

За результатами соціологічного дослідження, яке провела Всеукраїнська громадська організація «ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ ІНІЦІАТИВИ» 16 лютого 2019 року, вже сьогодні можна визначити очікування виборців щодо чесності, прозорості та достовірності результатів виборчої кампанії.

Загалом варто відзначити, що серед виборців вже традиційно сформувалося, як мінімум, скептичне відношення до фінальних результатів виборів. При цьому рівень довіри до виборчих комісій зменшується від місцевого рівня до загальнонаціонального.

Отже, понад 19% виборців переконані, що при підрахунку голосів обов’язково результати будуть підтасовані. Припускають можливість викривлення результатів - 27,7%, а ще 25,5% - вважають, що окремі порушення виборчого процесу будуть, але це суттєво не вплине на результат виборів. І лишень 10,5% громадян очікують аб ... Читати далі »
Переглядів: 633 | Дата: 20.02.2019