Главная » 2019 » Березень » 25
У відповідності із Календарним планом з 24 березня окружні виборчі комісії почали отримувати бюлетені для голосування в день виборів президента України та бланки протоколів дільничних комісій. ОВК мають забезпечити їхню передачу до ДВК звичайних та спеціальних виборчих дільниць не раніш як за три дні, але не пізніш як за 24 години до дня виборів.

Бланки бюлетенів і протоколів є документами суворої звітності, мають відповідний номер та ступені захисту, а тому їхня передача до окружної комісії, а також із ОВК до ДВК мають оформлюватися відповідними актами прийому-передачі із обов’язковим зазначенням номерів бланків (див. фото).


... Читати далі »
Переглядів: 568 | Дата: 25.03.2019

У Маріуполі в Окружній виборчій комісії територіального виборчого округу №57 спостерігачами від ВГО «ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ НІНІЦІАТИВИ» було виявлено та зафіксовано на відео факти порушення Закону «Про вибори Президента України» з боку голови ОВК Ігоря Гамбурга (від кандидата Петра Порошенка).

23 березня 2019 року в Маріуполі до ОВК №57 прибув невідомий громадянин, який намагався внести подання на членів дільничних комісій цього територіального виборчого округу. Причому ці подання стосувалися відразу декількох кандидатів у президенти: Іллі Киви, Віктора Кривенка та Юрія Тимошенка. Вказана особа не надала членам ОВК, які в той день чергували в комісії, необхідних документів та доручень, щоб представляти інтереси цих кандидатів в окрузі. Натомість чоловік посилався на домовленості з головою окружної виборчої комісії Ігоря Гамбурга, що той дав дозвіл на прийняття документів членів ДВК.

... Читати далі »
Переглядів: 546 | Дата: 25.03.2019