Главная » 2019 » Квітень » 03
За результатами опитування громадської думки, яке провела ВГО «ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ ІНІЦІАТИВИ» 16 березня, у другому турі президентських виборів Володимир Зеленський перемагає Петра Порошенка у 21 із загалом 24 областей України, а також – у Києві.

Враховуючи прогноз перетоків голосів від інших кандидатів на пост президента, які не пройшли до фіналу виборів, а також результати першого туру, позиції Володимира Зеленського або Петра Порошенка в розрізі областей країни виглядатимуть наступним чином:
Переглядів: 1216 | Дата: 03.04.2019

Міжнародні спостерігачі ОБСЄ високо оцінили роботу спостерігачів всеукраїнської громадської організації «ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ ІНІЦІАТИВИ». Про це вони повідомили під час засідання окружної виборчої комісії №127, яка знаходиться в м. Миколаїв.
https://blin.mk.ua/news....tkBUwg


Міжнародні спостерігачі з початку роботи комісії познайомилися зі спостерігачами ВГО «ППІ», які розказали їм про роботу організації в ході виборчого процесу та безпосередньо в день виборів. Представники ОБСЄ постійно спілкувалися зі спостерігачами ППІ й слідкували за прямими трансляціями за ... Читати далі »
Переглядів: 527 | Дата: 03.04.2019

Результати першого туру президентських виборів, які відбулися в Україні 31 березня, визначили учасників фіналу перегонів – Володимира Зеленського та Петра Порошенка.

Результати опитування громадської думки, яке провела ВГО «ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ ІНІЦІАТИВИ» напередодні першого туру, 16 березня, показують, що у ІІ турі за Зеленського готові віддати голоси 73,08%, а за Порошенка - 26,92% виборців.

Прогноз перетоків голосів до кандидатів Зеленський Володимир та Порошенко Петро, якщо вони проходять у другий тур
виборів Президента України
Переглядів: 671 | Дата: 03.04.2019