Главная » 2019 » Квітень » 20
Безпосередньо дебати між кандидатами на пост президента України Володимиром Зеленським та Петром Порошенком, а також інформаційна кампанія, яка передувала двобою претендентів на президентський пост загалом значно вплинули на рішення виборців, за кого голосувати у ІІ турі.

За результатами опитування громадської думки, яке провела ВГО «ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ ІНІЦІАТИВИ» 20 квітня, на питання «чи вплинули дебати кандидатів в Президенти на Ваше рішення, за кого голосувати у 2 турі», ствердно відповіли 31,35% респондентів, не вплинули – 51,34%, також 12,01% взагалі не бачили дебатів, ще 1,56% вирішили не йти голосувати, а 1,93% було важко відповісти, байдуже до цього – 1,81%.

Чи вплинули дебати кандидатів в Президенти на Ваше рішення за кого голосувати у 2 турі?

Переглядів: 619 | Дата: 20.04.2019

У день повторного голосування з виборів Президента України 21 квітня 2019 року 7012 спостерігачів ППІ на виборчих дільницях спостерігатимуть за ходом голосування та підрахунком голосів. Також спостерігачі ППІ будуть у день виборів присутні на закордонних виборчих дільницях.
На виборчих дільницях спостерігачі ВГО «ППІ» забезпечуватимуть контроль за дотриманням виборчого законодавства, фіксуватимуть порушення, під час підрахунку голосів будуть проводити оперативну передачу результатів голосування, а також здійснюватимуть моніторинг оформлення та передачі протоколів в окружні виборчі комісії.

Інформацію про виявлені порушення через спеціальні мобільні додатки спостерігачі будуть передавати для реагування юристам та прес-службі ВГО «ППІ». Така оперативність в отриманні інформації дозволяє на ранніх стадіях виявити та не допустити застосування маніпуляцій та фальсифікацій результатів ... Читати далі »
Переглядів: 483 | Дата: 20.04.2019