Главная » Архів матеріалів


ВГО «ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ ІНІЦІАТИВИ» 4 жовтня 2020 року після реєстрації всіх кандидатів провела опитування громадської думки жителів Обухівської міської територіальної громади щодо електоральних симпатій до потенційних кандидатів на посаду Обухівського міського голови та політичних партій на виборах до Обухівської міської ради на чергових місцевих виборах, які мають відбутися 25 жовтня поточного року.

Як показали результати опитування ППІ, лідер у рейтингу кандидатів на посаду Обухівського міського голови серед тих, хто визначився із вибором є:
- Левченко Олександр (політична партія «СЛУГА НАРОДУ»). За нього готові проголосувати 47,84% виборців
Наступні значно відстають:
- Малишев Віктор (політична партія «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ») - 22,26%
- Ільєнко Лариса (політична партія «Батьківщина») – 9,44%
- Лавренюк Ігор (політична партія «З ... Читати далі »
Переглядів: 140 | Дата: 05.10.2020


ВГО «ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ ІНІЦІАТИВИ» 3 жовтня 2020 року після реєстрації всіх кандидатів провела опитування громадської думки жителів Миронівської міської територіальної громади щодо електоральних симпатій до потенційних кандидатів на посаду Миронівського міського голови та політичних партій на виборах до Миронівської міської ради на перших місцевих виборах, які мають відбутися 25 жовтня поточного року.

Як показали результати опитування ППІ, перші місця у рейтингу кандидатів на посаду Миронівського міського голови серед тих, хто визначився із вибором, займають:
- Савенко Віталій Миколайович (політична партія «Європейська Солідарність»). За нього готові проголосувати 59,70% виборців
- Усик Валентина Сергіївна («Слуга Народу») – 23,14%
- Половець Олександр Анатолійович («За Майбутнє») – 17,16%.

11,70% не будуть голосувати, 3,41% зіпсують бюлетен ... Читати далі »
Переглядів: 166 | Дата: 04.10.2020

ВГО «ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ ІНІЦІАТИВИ» 3 жовтня 2020 року після реєстрації всіх кандидатів провела опитування громадської думки жителів Кагарлицької міської територіальної громади щодо електоральних симпатій до потенційних кандидатів на посаду Кагарлицького міського голови та політичних партій на виборах до Кагарлицької міської ради на чергових місцевих виборах, які мають відбутися 25 жовтня поточного року.

Як показали результати опитування ППІ, перші місця у рейтингу кандидатів на посаду Кагарлицького міського голови серед тих, хто визначився із вибором, займають:
- Сушко Людмила (політична партія «Європейська Солідарність»). За неї готові проголосувати 25,91% виборців
- Будюк Ігор (політична партія «Слуга Народу») – 23,98%
- Панюта Олександр (політична партія «Наш край») – 14,44%
- Павлик Дмитро (політична партія «Батьківщина») – 11,95%
- Волошин О ... Читати далі »
Переглядів: 182 | Дата: 04.10.2020

3 жовтня 2020 року після реєстрації всіх кандидатів ВГО «ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ ІНІЦІАТИВИ» провела опитування громадської думки жителів Богуславської територіальної громади щодо електоральних симпатій до потенційних кандидатів на посаду Богуславського міського голови та політичних партій на виборах до Богуславської міської ради на чергових місцевих виборах, які мають відбутися 25 жовтня поточного року.

Як показали результати опитування ППІ, виборці, які визначились із вибором, надають перевагу наступним кандидатам:
- Лелека Юрій Михайлович (політична партія «СЛУГА НАРОДУ») – 20,03%
- Драченко Анатолій Дмитрович (політична партія «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ») – 19,18%
- Хоменко Віталій Миколайович (політична партія «ГРОМАДСЬКИЙ РУХ МИКОЛИ ТОМЕНКА РІДНА КРАЇНА») – 18,05%
- Лянний Віктор Миколайович (політична партія «УКРАЇНА СЛАВЕТНА») – 17,53%

... Читати далі »
Переглядів: 357 | Дата: 04.10.2020

Особистості замість партій- переважна більшість українців на виборах-2020 голосуватиме за конкретну людину, а не за її приналежність до політичної партії.

2 серпня Всеукраїнська громадська організація «ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ ІНІЦІАТИВИ» провела соціологічне дослідження щодо політичних уподобань українців.
Загалом було опитано 44 015 повнолітніх осіб на всій території України крім АР Крим та окремих територій Луганської та Донецької областей. До роботи було залучено понад 1 000 інтерв’юерів. Дослідження було проведено за методикою великих чисел.
За результатами цього дослідження соціологи прийшли до висновку, що переважна більшість виборців наразі надають перевагу не політичним партіям, а конкретним персоналіям.

Переглядів: 97 | Дата: 20.09.2020

Результати опитування ППІ: Віталій Кличко – лідер електоральних симпатій серед кандидатів в мери, а СН, «Удар», «ЄС» та «Батьківщина» – серед партій на виборах до Київради

ВГО «ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ ІНІЦІАТИВИ» 16 серпня 2020 року провела опитування громадської думки жителів Києва, яке показало розподіл електоральних симпатій до кандидатів на посаду Київського міського голови та політичних партій на виборах до Київської міської ради, які мають відбутися 25 жовтня поточного року.

Чим ближче до місцевих виборів, тим більша кількість киян налаштовані взяти участь у голосуванні. У порівнянні з минулим опитування, яке ППІ проводила наприкінці червня, відсоток готових взяти участь у голосуванні збільшився, а відсоток тих, хто не піде на вибори, зменшився.

Як показало опитування ВГО «ППІ», переважна більшість киян візьме участь у місцевих виборах: обов’язково будуть голосувати – 47,22% містян. Серед тих, хто не визначився, але напевно піде голосувати – 25,81% ... Читати далі »
Переглядів: 1235 | Дата: 20.08.2020

ВГО «ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ ІНІЦІАТИВИ» 21 червня 2020 року провела опитування громадської думки жителів м. Києва щодо електоральних симпатій до потенційних кандидатів на посаду Київського міського голови та політичних партій на виборах до Київської міської ради на чергових місцевих виборах, які мають відбутися 25 жовтня поточного року. Зокрема, дізналися, як кияни дотримуються правил карантину.

За результатами опитування ВГО «ППІ», переважна більшість киян візьме участь у голосуванні на місцевих виборах – 46,19%, не визначилися, але напевно підуть голосувати – 23,28%, не підуть голосувати – 16,58%, серед тих, хто не визначився, але напевно не піде, – 13,95% виборців.

Чи готові Ви брати участь у виборах міського голови Києва та депутатів міської ради?
Переглядів: 746 | Дата: 23.06.2020

Опитування ППІ: діючий мер Одеси Геннадій Труханов – лідер електоральних симпатій серед кандидатів на посаду міського голови, «Слуга народу» – посідає перше місце серед партій на виборах до Одеської міської ради.

Всеукраїнська громадська організації «ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ ІНІЦІАТИВИ» 28 травня 2020 року провела опитування громадської думки жителів Одеси на предмет електоральних симпатій до ймовірних кандидатів на посаду мера міста та виборів до Одеської міської ради.

За результатами опитування ВГО «ППІ», 44,72% жителів Одеси позитивно оцінили діяльність діючого міського голови Геннадія Труханова.


Зокрема, чинний мер Одеси є лідером електоральних симпатій. Так, 45,06% виборців Одеси, які визнач ... Читати далі »
Переглядів: 386 | Дата: 01.06.2020

Всеукраїнська громадська організації «ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ ІНІЦІАТИВИ» 28 травня 2020 року провела опитування громадської думки жителів Запоріжжя на предмет електоральних симпатій до потенційних кандидатів на посаду мера міста та виборів до Запорізької міської ради.

За результатами опитування ВГО «ППІ», 53,94% жителів Запоріжжя позитивно оцінили діяльність діючого міського голови Володимира Буряка.

Як Ви оцінюєте діяльність Запорізького міського голови Володимира Буряка?


Якби вибори Запорізького міського голови відбувалися наступної неділі, за чинного мера Володимира Буряка проголосували б 66,09% виборців, що визначилися зі своїм вибором. За іншого кандидата – 10,67%, за кандидата від партії ... Читати далі »
Переглядів: 392 | Дата: 01.06.2020

ВГО «ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ ІНІЦІАТИВИ» 21 травня 2020 року провела опитування громадської думки жителів міста Києва щодо електоральних симпатій до потенційних кандидатів на посаду Київського міського голови та виборів до Київської міської ради на чергових місцевих виборах, які мають відбутися 25 жовтня поточного року.
За результатами опитування ППІ, якщо б вибори мера міста Києва відбулися наступної неділі, більшість виборців, які визначилися з вибором, проголосували б за діючого міського голову Віталія Кличка – 34,37%, на другому місці кандидат від партії «Слуга народу» Микола Тищенко, за якого б віддали свої голоси 18,3% виборців міста. На третьому місці – самовисуванець Андрій Пальчевський – 10,53%, на четвертому – Гончаренко Олексій «Європейська солідарність» – 7,45%, Нестор Віталій від ВО «Батьківщина» – 6,75%, Сергій Притула «Голос» – 5,56%. Інші кандидати набирають менше 5%.

Переглядів: 630 | Дата: 28.05.2020

« 1 2 3 4 5 ... 39 40 »