Главная » Архів матеріалів

5 жовтня відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провів Голова Комісії Михайло Охендовський.

Комісія зареєструвала уповноважену особу однієї з  політичних партій в ОВО. Водночас скасовано реєстрацію уповноваженої особи однієї  політичної партії в ОВО та зареєстровано іншу.

Також ЦВК зареєструвала довірених осіб кількох кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих в одномандатних виборчих округах. Разом з тим, реєстрацію довіреної особи одного з кандидатів у народні депутати України скасовано.

Комісія скасувала реєстрацію кандидата у народні депутати України Мітрова О.П. в ОВО № 142 на позачергових виборах народних депутатів України, у зв’язку з виявленням обставин, які позбавляють особу, висунуту кандидатом у народні депутати України, права бути обраною народним депутатом України згідно зі статтею 9 виборчого закону.

Разом з тим, наступною постановою ЦВК зобов’язала дільничні виборчі комісії ОВО № 1 ... Читати далі »

Переглядів: 612 | Дата: 26.10.2014 | Коментарі (0)

Сьогодні окремими засобами масової інформації були поширені повідомлення щодо начебто зламу офіційного веб-сайту Центральної виборчої комісії і отримання несанкціонованого доступу до інформаційних ресурсів ЦВК віртуальною "хакерською організацією".

– Всі подібні повідомлення абсолютно не відповідають дійсності та суперечать здоровому глузду. Їх слід розцінювати лише як один з компонентів інформаційної війни, яка ведеться проти нашої держави. Метою таких повідомлень є створення атмосфери недовіри до тієї інформації щодо перебігу голосування та опрацювання протоколів дільничних виборчих комісій, яка 26 жовтня та у наступні дні буде надходити до Центральної виборчої комісії засобами Єдиної інформаційно-аналітичної системи "Вибори". Ми всі чудово пам’ятаємо аналогічні "вутки", які поширювалися у засобах масової інформації та соціальних мережах напередодні дня голосування на позачергових виборах Президента України.

 Сьогодні ... Читати далі »

Переглядів: 529 | Дата: 26.10.2014 | Коментарі (0)

24 жовтня відбулася робоча зустріч Голови Центральної виборчої комісії Михайла Охендовського з делегацією Європейського Парламенту для спостереження за позачерговими виборами народних депутатів України 26 жовтня 2014 року на чолі з головою спостережної Місії паном Андреєм Пленковічем.

Голова Комісії, вітаючи іноземних гостей, підкреслив, що "Центральна виборча комісія вдячна Місії Європейського Парламенту за інтерес та увагу до нинішніх загальноукраїнських виборів". Під час подальшого спілкування він змістовно ознайомив співрозмовників із виборчою системою, за якою відбуваються нинішні вибори, а також із заходами, які провела Комісія під час організації підготовки позачергових парламентських виборів.

Окремо М.Охендовський зупинився на ситуації з організацією виборів в Донецькій та Луганській областях. У цьому контексті він поінформував спостережну Місію про ті одномандатні виборчі округи, де немає можливості організувати голосування, у зв’язку з тим, ... Читати далі »

Переглядів: 548 | Дата: 26.10.2014 | Коментарі (0)

24 жовтня відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провів Голова Комісії Михайло Охендовський.

Комісія низкою постанов зареєструвала уповноважених осіб деяких політичних партій у загальнодержавному багатомандатному та в одномандатних виборчих округах. Водночас скасовано реєстрацію окремих уповноважених осіб кількох політичних партій в одномандатних виборчих  округах та зареєстровано інших.

Також ЦВК зареєструвала довірених осіб кількох кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих в одномандатних виборчих округах.Разом з тим, реєстрацію довірених осіб кількох кандидатів у народні депутати України скасовано, а одному з них відмовлено в реєстрації його довіреної особи.

Комісія розглянула заяву кандидата у народні депутати України в ОВО № 207 Жадченка А.М., у якій він просив ЦВК прийняти рішення про оголошення попередження кандидату в народні депутати України в цьому ж окрузі Рибакову І.О. у зв’язку із встановленням судом ... Читати далі »

Переглядів: 908 | Дата: 26.10.2014 | Коментарі (0)

ЦВК ПЕРЕДАЛА ДВК ТРЬОХ ЗАКОРДОННИХ ВИБОРЧИХ ДІЛЬНИЦЬ ВИБОРЧІ БЮЛЕТЕНІ ТА ЗАТВЕРДИЛА РОЗ’ЯСНЕННЯ ЩОДО ПОГАШЕННЯ БЮЛЕТЕНІВ, НЕПЕРЕДАНИХ ОВК І ДВК НА ДОНБАСІ

22 жовтня відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провів Голова Комісії Михайло Охендовський.

Під час засідання ЦВК передала дільничним виборчим комісіям трьох закордонних виборчих дільниць через представника Міністерства закордонних справ України – начальника Управління генерального секретаріату Анатолія Діденка 1 тис. 20 виборчих бюлетенів з виборів народних депутатів України для голосування у закордонному виборчому окрузі. Після завершення процедури передачі виборчих бюлетенів було склад ... Читати далі »

Переглядів: 582 | Дата: 23.10.2014 | Коментарі (0)

Відповідно до ч. 8 ст. 80 Закону України "Про вибори народних депутатів України", виборчі бюлетені для кожної виборчої дільниці виготовляються у кількості, що на 0,5 відсотка перевищує кількість виборців, які включені до списку виборців на відповідній виборчій дільниці відповідного одномандатного округу з урахуванням кратності розміщення виборчих бюлетенів в межах поліграфічного листа при їх виготовленні.

Постановами від 26 вересня 2014 року №1224 та від 1 жовтня 2014 року №1420 ЦВК затвердила форму, колір та текст виборчого бюлетеня відповідно багатомандатного та одномандатних виборчих округів. Зазначеними постановами було встановлено, що виборчі бюлетені виготовляються для кожної звичайної та закордонної виборчої дільниці у кількості, що на 0,5 відсотка перевищує кількість виборців, ... Читати далі »

Переглядів: 519 | Дата: 23.10.2014 | Коментарі (0)

21 жовтня відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провів Голова Комісії Михайло Охендовський.

Комісія низкою постанов зареєструвала уповноважених осіб деяких політичних партій в одномандатних виборчих округах. Водночас скасовано реєстрацію окремих уповноважених осіб кількох політичних партій в ОВО та зареєстровано інших.

Окрім того, ЦВК зареєструвала довірених осіб кількох кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих в одномандатних виборчих округах. Разом з тим, реєстрацію довірених осіб кількох кандидатів у народні депутати України скасовано, а одному з них відмовлено в реєстрації його довіреної особи.

... Читати далі »

Переглядів: 622 | Дата: 23.10.2014 | Коментарі (0)

21 жовтня відбулася робоча зустріч Голови Центральної виборчої комісії Михайла Охендовського з главою Місії CANEOM зі спостереження за позачерговими виборами народних депутатів України 26 жовтня 2014 року, сенатором пані Рейнелл Андрейчук та супроводжуючими її особами.

Голова Комісії, вітаючи іноземних спостерігачів на українських виборах, відзначив, що вони відбуваються в надзвичайно складні для нашої держави часи. "Тож для нас сьогодні дуже важлива дружня підтримка закордонних колег, в тому числі й представників Місії CANEOM. Також нам потрібна й конструктивна критика в питаннях удосконалення підготовки виборів на шляху розбудови вільної демократичної держави ", – додав він.

... Читати далі »

Переглядів: 500 | Дата: 23.10.2014 | Коментарі (0)

Презентація системи «Контроль та спостереження ППІ»:

соціологія, екзит-пол,

... Читати далі »

Переглядів: 2055 | Дата: 21.10.2014 | Коментарі (1)

« 1 2 ... 29 30 31 32 33 34 35 »