Главная » Архів матеріалів

РЕЗЮМЕ

1. Попри те, що Закон “Про вибори народних депутатів України” в цілому дозволяє провести позачергові вибори народних депутатів України у відповідності до міжнародних стандартів, ряд важливих питань організації виборчого процесу ним не врегульовано взагалі, або ж існуючі положення Закону потребують удосконалення. Зокрема, Закон не дає вичерпної відповіді на питання про те, яким чином має забезпечуватись безпечність роботи виборчих комісій, транспортування виборчої документації, ... Читати далі »

Переглядів: 882 | Дата: 09.10.2014 | Коментарі (0)

Центральная избирательная комиссия приняла постановление о создании рабочей группы по обеспечению безопасности функционирования и проверки состояния защищенности программно-технического комплекса информационно-аналитической системы "Выборы народных депутатов Украины" Единой информационно-аналитической системы "Выборы".

Соответствующее решение было принято сегодня во время заседания ЦИК, передает корреспондент РБК-Украина. Согласно постановлению, в состав рабочей группы должны войти сотрудники Государственной службы специальной связи и защиты информации Украины и Службы безопасности Украины.

Проверку соответствия и состояния защищенности программно-технического комплекса ... Читати далі »

Переглядів: 760 | Дата: 09.10.2014 | Коментарі (0)

Центральная избирательная комиссия по состоянию на 6 октября зарегистрировала 310 официальных наблюдателей от иностранных государств и международных организаций на внеочередных выборах народных депутатов в Верховную раду Украины, передает корреспондент РБК-Украина.

В частности, 55 из них ЦИК зарегистрировала сегодня во время заседания.

Среди зарегистрированных сегодня - 19 официальных наблюдателей от Королевства Дания, 12 - от Республики Польша, 17 - от Международного экспертного центра избирательных систем и 7 представителей Национального Демократического Института Международных Отношений. Напомним, по состоянию на 1 октября 2014 г.

ЦИК зарегистрировала 255 международных наблюдателей. Отметим, внеочередные выборы в Верховную Раду Украины запланированы на 26 октября.

Переглядів: 857 | Дата: 09.10.2014 | Коментарі (0)

Центральна виборча комісія уклала угоду з ПАТ "Інком" на обслуговування системи "Державний реєстр виборців" за 1,7 млн грн.

Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель". Йдеться про сервісне обслуговування телекомунікаційного обладнання та обладнання технічного захисту інформації реєстру. "Інком" Олександра Кардакова отримав підряд за переговорною процедурою, оскільки перед тим торги двічі скасовувалися за браком достатньої кількості учасників.

Окрім того наразі оголошені ще два тендери на обслуговування реєстру – торги на оновлення ключових даних системи (158 тис грн.) і на ліцензії на антивірус (276 тис грн.).

Також ЦВК оголосив про закупівлю комп’ютерної та оргтехніки, принтерів та серверного обладнання (загалом 2,73 млн грн.)

Переглядів: 768 | Дата: 09.10.2014 | Коментарі (0)

3 жовтня о 20:00 під головуванням Михайла Охендовського відбулось друге засідання Центральної виборчої комісії.

Комісія затвердила результати жеребкувань щодо черговості надання ефірного часу на Першому Національному каналі НТКУ та на Першому каналі НРКУ політичним партіям, кандидати у народні депутати України від яких зареєстровані у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі, для проведення передвиборної агітації за рахунок коштів Державного бюджету України, виділених на підготовку і ... Читати далі »

Переглядів: 776 | Дата: 09.10.2014 | Коментарі (0)


3 жовтня о 20:00 під головуванням Михайла Охендовського відбулось друге засідання Центральної виборчої комісії.
Комісія затвердила результати жеребкувань щодо черговості надання ефірного часу на Першому Національному каналі НТКУ та на Першому каналі НРКУ політичним партіям, кандидати у народні депутати України від яких зареєстровані у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі, для проведення передвиборної агітації за рахунок ... Читати далі »
Переглядів: 733 | Дата: 07.10.2014 | Коментарі (0)


26 жовтня 2014 року відбудуться позачергові вибори народних депутатів України, від результатів яких залежить майбутнє українського народу. Постановою ЦВК від 02.09.2014 року № 827 Всеукраїнській громадській організації «ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ ІНІЦІАТИВИ» надано дозвіл мати офіційних спостерігачів під час зазначених виборів. Дозвіл ЦВК також отримали й інші громадські організації. Отримання дозволу ЦВК – свідчить про нашу спільну мету – зробити все від нас залежне, аби вибори пройшли вільно, чесно та прозоро. ... Читати далі »
Переглядів: 1432 | Дата: 23.09.2014 | Коментарі (0)


Під час чергового засідання ЦВК, яке відбулося під головуванням Михайла Охендовського, Комісія затвердила Роз’яснення щодо розгляду звернень з питань внесення змін до постанов ЦВК про реєстрацію кандидатів у народні депутати України на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року. ... Читати далі »
Переглядів: 672 | Дата: 21.09.2014 | Коментарі (0)16 вересня під головуванням Михайла Охендовського відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії.

Комісія зареєструвала двох кандидатів у народні депутати України, висунутих Політичною партією "НОВА ПОЛІТИКА" в ОВО № 132 та ОВО № 182 на позачергових виборах народних депутатів України. ... Читати далі »
Переглядів: 725 | Дата: 21.09.2014 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 32 33 34 35 »