Главная » Архів матеріалів

21 жовтня відбулася робоча зустріч Голови Центральної виборчої комісії Михайла Охендовського з главою Місії CANEOM зі спостереження за позачерговими виборами народних депутатів України 26 жовтня 2014 року, сенатором пані Рейнелл Андрейчук та супроводжуючими її особами.

Голова Комісії, вітаючи іноземних спостерігачів на українських виборах, відзначив, що вони відбуваються в надзвичайно складні для нашої держави часи. "Тож для нас сьогодні дуже важлива дружня підтримка закордонних колег, в тому числі й представників Місії CANEOM. Також нам потрібна й конструктивна критика в питаннях удосконалення підготовки виборів на шляху розбудови вільної демократичної держави ", – додав він.

... Читати далі »

Переглядів: 720 | Дата: 23.10.2014

Презентація системи «Контроль та спостереження ППІ»:

соціологія, екзит-пол,

... Читати далі »

Переглядів: 2461 | Дата: 21.10.2014

15 жовтня відбулось чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провів заступник Голови Комісії Андрій Магера.

Комісія низкою постанов зареєструвала уповноважених осіб деяких політичних партій у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі та одномандатних виборчих округах.Водночас скасовано реєстрацію окремих уповноважених осіб кількох політичних партій в ОВО та зареєстровано інших.

Крім того, ЦВК зареєструвала довірених осіб кількох кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих в одномандатних виборчих округах. Разом з тим, реєстрацію довірених осіб кількох кандидатів у народні депутати України скасовано.

... Читати далі »

Переглядів: 1004 | Дата: 16.10.2014

ЦВК ЗВЕРНУЛАСЯ ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ ЩОДО НЕОБХІДНОСТІ НЕВІДКЛАДНОГО РОЗГЛЯДУ ПРОЕКТУ ЗАКОНУ № 5157 ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ДЕЯКИХ ЗАКОНІВ УКРАЇНИ СТОСОВНО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАЛЕЖНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВИБОРЧОГО ПРОЦЕСУ З ВИБОРІВ НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ УКРАЇНИ ТА ПРИЙНЯТТЯ ВІДПОВІДНОГО ЗАКОНУ

Під час чергового засідання Центральної виборчої комісії, яке пройшло 14 жовтня під головуванням Михайла Охендовського, Комісія звернулася до Верховної Ради України щодо необхідності невідкладного розгляду ... Читати далі »

Переглядів: 1151 | Дата: 15.10.2014

ГОЛОВА ЦВК М.ОХЕНДОВСЬКИЙ: "СПОДІВАЮСЬ, ЩО ПАРЛАМЕНТАРІ ВСЕ Ж ТАКИ ЗМОЖУТЬ У РЕЖИМІ ПОЗАЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ ПРИЙНЯТИ ЗМІНИ ДО ВИБОРЧОГО ЗАКОНУ"

14 жовтня відбулася робоча зустріч Голови Центральної виборчої комісії Михайла Охендовського зі Спеціальним координатором місії короткотермінових спостерігачів ОБСЄ зі спостереження за позачерговими виборами народних депутатів України 26 жовтня 2014 року, віце-президентом Парламентської Асамблеї ОБСЄ паном Кентом Херштедтом та су ... Читати далі »

Переглядів: 1022 | Дата: 15.10.2014

ЦВК ЗАРЕЄСТРУВАЛА ВЖЕ 1 056 ОФІЦІЙНИХ СПОСТЕРІГАЧІВ ВІД ІНОЗЕМНИХ ДЕРЖАВ ТА МІЖНАРОДНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ТА СФОРМУВАЛА НОВИЙ СКЛАД ВАСИЛЬКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВИБОРЧОЇ КОМІСІЇ

13 жовтня відбулось чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провів Голова Комісії Михайло Охендовський. Комісія низкою постанов зареєструвала уповноважених осіб деяких політичних партій у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі та одномандатних виборчих округах.

Також скасовано реєстрацію окремих уповноважених осіб кількох політичних партій в ОВО та зареєстровано інших. А одній з політичних партій відмовлено в реєстрації її уповноважених осіб в ОВО. Крім того, ЦВК зареєструвала довірених осіб кількох ка ... Читати далі »

Переглядів: 1156 | Дата: 14.10.2014

ЦВК УТВОРИЛА 113 ДІЛЬНИЧНИХ ВИБОРЧИХ КОМІСІЙ ЗАКОРДОННОГО ВИБОРЧОГО ОКРУГУ ТА УПОВНОВАЖИЛА ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ’ЯЗКУ ВІД СВОГО ІМЕНІ ЗДІЙСНИТИ ПЕРЕДАЧУ ВИБОРЧИХ БЮЛЕТЕНІВ ОКРУЖНИМ ВИБОРЧИМ КОМІСІЯМ

10 жовтня відбулось чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провів Голова Комісії Михайло Охендовський.

Комісія низкою постанов зареєструвала уповноважених осіб деяких політичних партій у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі та одномандатних виборчи ... Читати далі »

Переглядів: 1223 | Дата: 13.10.2014

9 жовтня відбулось чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провів Голова Комісії Михайло Охендовський.

Комісія низкою постанов зареєструвала уповноважених осіб деяких політичних партій у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі та одномандатних виборчих округах. Також скасовано реєстрацію певних уповноважених осіб двох політичних партій в ОВО та зареєстровано інших. 

Розглянувши звернення від іноземної держави та міжнародних організацій, ЦВК зареєструвала 106 офіційних спостерігачів, а саме: 5 – від Королівства Данія, 68 – від Комітету "За відкриту демократію", 24 – від Асоціації генеральн ... Читати далі »

Переглядів: 1138 | Дата: 10.10.2014

14 жовтня 2014 року у Києві відбудеться конференція «Парламентські вибори-2014: Виклики та очікування», організована Всеукраїнською громадською організацією &laqu ... Читати далі »

Переглядів: 1194 | Дата: 09.10.2014

« 1 2 ... 35 36 37 38 39 40 »