Главная » Архів матеріалів
В день виборів президента України для придністровців організують безкоштовний транспорт. Хто саме забезпечує транспорт наразі не відомо.
Як повідомляють «Новини Придністров’я», в цю неділю в Україні будуть обирати нового очільника держави. Участь у виборчому процесі можуть брати громадяни України, що проживають на території Придністров’я. Для них організують безкоштовний транспорт в Кишинів (Посольство України) та Бєльці (Консульство), так як саме там вони зможуть проголосувати.
Переглядів: 121 | Дата: 30.03.2019 | Коментарі (0)

Всеукраїнська громадська організація «ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ ІНІЦІАТИВИ» у день виборів президента України використовуватиме сучасну IT-програму для проведення екзит-полу та паралельного підрахунку голосів «Контроль та спостереження ППІ».
... Читати далі »
Переглядів: 586 | Дата: 30.03.2019 | Коментарі (0)

Місце голосування на президентських виборах змінили понад 315 тисяч українців. Про це повідомила голова Центральної виборчої комісії Тетяна Сліпачук. Найбільше заяв подали жителі Донецької та Луганської областей – 63 869 і 28 834 відповідно. ... Читати далі »
Переглядів: 180 | Дата: 30.03.2019 | Коментарі (0)

Станом на 28 березня 2019 року окружні виборчі комісії територіальних виборчих округів №57,58 не отримали виборчі бюлетені, про це повідомляють представники всеукраїнської громадської організації «ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ ІНІЦІАТИВИ».

Члени комісії пояснюють відсутність бюлетенів тим, що Центральна виборча комісія затримала їх передачу. Затримку пов’язують з підприємством-перевізником, яке не встигає вчасно транспортувати бюлетені до відповідної окружної виборчої комісії за графіком доставки бюлетенів. В свою чергу, графік доставки бюлетенів погоджується із членом Центральної виборчої комісії, який відповідає за забезпечення здійснення повноважень Центральної виборчої комісії у відповідних регіонах України.
Передача бюлетенів о ... Читати далі »
Переглядів: 205 | Дата: 28.03.2019 | Коментарі (0)

Громадським організаціям, що отримали офіційний дозвіл Центральної виборчої комісії України мати спостерігачів на чергових виборах президента України 31 березня 2019 року, окружні виборчі комісії не видають посвідчення спостерігачів.
ЦВК зареєструвала 139 громадських організацій, які отримали дозвіл мати офіційних спостерігачів у день виборів 31 березня 2019 року.
Так, станом на 27 березня 2019 року ряд ОВК у Миколаївській, Херсонській, Луганській, Вінницькій, Чернівецькій та Полтавській областях не видають громадським організаціям, в тому числі й представникам всеукраїнської громадської організації «ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ ІНІЦІАТИВИ», бланки посвідчень спостерігачів через їх відсутність. Першочергово ЦВК не забезпечила ОВК бланками посвідчень спостерігачів на початку їх роботи. Через відсутність бланків посвідчень на перших засіданнях ОВК не могли реєструвати спостерігачів від громадських орг ... Читати далі »
Переглядів: 315 | Дата: 27.03.2019 | Коментарі (0)

Для спостереження за президентськими виборами в Україні ВГО «ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ НІНІЦІАТИВИ» планує зареєструвати 12 554 своїх спостерігачів у дільничних виборчих комісіях.

Станом на 25 березня 3 786 волонтерів-представників ВГО «ППІ» вже отримали офіційну реєстрацію та посвідчення спостерігачів на виборчих дільницях.

Усі спостерігачі, які представлятимуть ВГО «ППІ» у виборчих комісіях різних рівнів – ЦВК, ОВК, ДВК та на дільницях закордонного виборчого округу, пройшли навчальні тренінги та семінари щодо контролю за дотриманням законів під час виборчої кампанії, ходом голосуванні та встановленням результатів виборів.

Інформацію про виявлені порушення через спеціальні мобільні додатки спостерігачі будуть передавати для реагування до юристам та прес-службі ВГО «ППІ». Така оперативність в отриманні інформації дозволяє на ранніх стадіях виявити та не допустити застосування маніпуляцій та фальсифікацій результатів голосування.

На виборчих ді ... Читати далі »
Переглядів: 247 | Дата: 26.03.2019 | Коментарі (0)

У відповідності із Календарним планом з 24 березня окружні виборчі комісії почали отримувати бюлетені для голосування в день виборів президента України та бланки протоколів дільничних комісій. ОВК мають забезпечити їхню передачу до ДВК звичайних та спеціальних виборчих дільниць не раніш як за три дні, але не пізніш як за 24 години до дня виборів.

Бланки бюлетенів і протоколів є документами суворої звітності, мають відповідний номер та ступені захисту, а тому їхня передача до окружної комісії, а також із ОВК до ДВК мають оформлюватися відповідними актами прийому-передачі із обов’язковим зазначенням номерів бланків (див. фото).


... Читати далі »
Переглядів: 223 | Дата: 25.03.2019 | Коментарі (0)

У Маріуполі в Окружній виборчій комісії територіального виборчого округу №57 спостерігачами від ВГО «ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ НІНІЦІАТИВИ» було виявлено та зафіксовано на відео факти порушення Закону «Про вибори Президента України» з боку голови ОВК Ігоря Гамбурга (від кандидата Петра Порошенка).

23 березня 2019 року в Маріуполі до ОВК №57 прибув невідомий громадянин, який намагався внести подання на членів дільничних комісій цього територіального виборчого округу. Причому ці подання стосувалися відразу декількох кандидатів у президенти: Іллі Киви, Віктора Кривенка та Юрія Тимошенка. Вказана особа не надала членам ОВК, які в той день чергували в комісії, необхідних документів та доручень, щоб представляти інтереси цих кандидатів в окрузі. Натомість чоловік посилався на домовленості з головою окружної виборчої комісії Ігоря Гамбурга, що той дав дозвіл на прийняття документів членів ДВК.

... Читати далі »
Переглядів: 278 | Дата: 25.03.2019 | Коментарі (0)

Всеукраїнська громадська організація «ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ ІНІЦІАТИВИ» 29 – 30 вересня 2018 року, 26 – 27 січня 2019 року, 16 – 17 лютого 2019 року та 16 – 17 березня 2019 року проводила дослідження громадської думки щодо вивчення електоральних симпатій до кандидатів у президенти, потенційної активності виборців та ряду нагальних питань, що стосуються соціально-політичної ситуації в країні.
Наводимо дані порівняльного аналізу зміни потенційної активності виборців та електоральних уподобань.

Чи підете Ви голосувати, якщо вибори Президента України відбудуться наступної неділі?:

Варто зазначити, що рівень суспільної зацікавленості в нинішній виборчій кампанії надзв ... Читати далі »
Переглядів: 903 | Дата: 21.03.2019 | Коментарі (0)

За два тижні до голосування на президентських виборах переважна більшість виборців негативно сприймають пропозицію проголосувати за гроші на користь із кандидатів, від імені якого пропонують грошову винагороду за голос.

За результатами соціологічного дослідження, проведеного 16 березня 2019 року ВГО «ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ ІНІЦІАТИВИ» щодо пропозиції продажу власного голосу 50,86% громадян ставляться негативно.

За результатами минулого опитування, яке проводила ВГО «ППІ» 26 лютого 2019 р., відсоток виборців, що негативно ставляться до підкупу, становив 63,88% . У порівнянні з минулими результатами соціологічного дослідження відсоток цих виборців зменшився на 13,02%.

16,56% опитаних братимуть гроші від усіх, але голосуватимуть, як вважатимуть за потрібне. Лише 3,20% опитаних готові голосувати за гроші, а 9,21%виборців готові звернутися до правоохоронних органів, щоб повідомити про факти підкупу. Відмовилися відповідати на питання – 10,52%, а ще 9,65% важ ... Читати далі »
Переглядів: 274 | Дата: 20.03.2019 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 6 7 ... 34 35 »