Главная » Архів матеріалів
ППІ спостерігає за проміжними виборами народного депутата в ОВО №179
ВГО «ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ ІНІЦІАТИВИ» проводить контроль та спостереження за ходом голосування на проміжних виборах народного депутата України, які проходять сьогодні, 15 березня 2020 р. в ОВО №179 (Харківська область – місто Лозова, Зачепилівський, Кегичівський, Красноградський, Лозівський, Сахновщинський райони).
Відповідно до постанови Центральної виборчої комісії ... Читати далі »
Переглядів: 180 | Дата: 15.03.2020

Згідно Постанови Центральної Виборчої Комісії від 17 лютого 2020 року №41 «Про заходи щодо забезпечення дільничних виборчих комісій з виборів народних депутатів України програмними засобами для використання під час складання протоколів про підрахунок голосів виборців на виборчих дільницях на проміжних виборах народного депутата України 15 березня 2020 року в одномандатному виборчому окрузі № 179», окружна виборча комісія має надати дільничним комісіям одночасно з виборчими бюлетенями автономне програмне забезпечення, що є складовою Інформаційно-аналітичної системи "Вибори народних депутатів України" Єдиної інформа ... Читати далі »
Переглядів: 180 | Дата: 14.03.2020

Про стан готовності до виборів повідомляють спостерігачі ВГО «ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ ІНІЦІАТИВИ».

В ситуації оголошеного карантинного стану підготовча робота до виборів відбувається в цілому спокійно. Як заявив голова окружної комісії Олександр Коновал, жоден з членів виборчих комісій не відмовився від роботи через небезпеку коронавірусу.

В приміщеннях усіх виборчих комісій розміщені інформаційні плакати щодо захисту та запобігання коронавірусної інфекції. Приміщення готові до проведення голосування, в наявності кабінки та урни для голосування, більшу частину бюлетенів роздано комісіям.
В свою чергу ЦВК провела засідання, за підсумками якого закликала місцеву владу забезпечити усі комісії 179 округу необхідними засобами індивідуального захисту, антисептичними засобами, засобами термометрії, забезпечити дезінфекцію приміщень.

Варто зазначити, що напередодні в Кр ... Читати далі »
Переглядів: 164 | Дата: 14.03.2020

За два тижні до виборів, які відбудуться в ОВО №179 (Харківська область - місто Лозова, Зачепилівський, Кегичівський, Красноградський, Лозівський, Сахновщинський райони) 15 березня 2020 р., кандидати в депутати від «Слуга народу» Вікторія Алєксєйчук та член політичної партії «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ» Олександр Діденко зняли свої кандидатури. Чим зумовлено дане рішення – питання, оскільки кожен із цих кандидатів мав шанси на перемогу у виборчих перегонах, зокрема, рейтинги їх партій давали можливість скласти конкуренцію одному з основних фаворитів перегонів самовисуванці Юлії Світличній.


Переглядів: 223 | Дата: 10.03.2020

Центральна виборча комісія 17 лютого завершила реєстрацію кандидатів в народні депутати України на проміжних виборах в ОВО №179 Харківської області, призначених на 15 березня 2020 року. За даними ЦВК зареєстровано 40 кандидатів в народні депутати, більшість з яких висунуто політичними партіями. Серед них: 28 кандидатів – від партій і 12 – шляхом самовисування.ВГО «ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ ІНІЦІАТИВИ» проаналізувала список зареєстрованих кандидатів, зокрема, на предмет технічних кандидатів, мета яких працювати проти опонентів, що мають високі шанси на перемогу. Так, серед зареєстрованих кандидатів є кандидатка-двійник Яна Світлична (самовисування) – місцевий підприємець, у якої однакове прізвище з кандидаткою в депутати Юлією Світличною. Юлія Світлична – губернаторка Харківської області за часів Петра Порошенка і в.о. губернаторки області піс ... Читати далі »
Переглядів: 233 | Дата: 19.02.2020

8 лютого в Ірландії пройшли дострокові парламентські вибори, на яких три найбільші партії Fine Gael, Fianna Fáil і Sinn Féin отримали приблизно однакову кількість голосів в Палаті представників (Дойл).

За результатами остаточного підрахунку голосів на першому місці електоральних симпатій опинилася ліберальна партія Fianna Fáil («Солдати Долі»), яка отримала 38 депутатських мандатів, на другому місці націонал-республіканська партія Sinn Féin («Ми самі») з результатом - 37 місць та консервативна партія Fine Gael («Об’єднана Ірландія») – 35 обраних депутатів.

Інші партії, зокрема Зелена партія отримала – 12 депутатських місць, по 6 – отримали лейбористи та соціал-демократи. Загальний склад Палати представників Ірландії (Дойл) налічує 159 депутатських місць плюс спікер парламенту, який переобирається автоматично і в більшості випадків не бере участі в голосуванні.
... Читати далі »
Переглядів: 188 | Дата: 13.02.2020

За результатами підрахунку голосів виборців ЦВК Азербайджану оприлюднив результати виборів до Міллі Меджлісу (Національних зборів) Азербайджану, які відбулися 9 лютого 2020 року.

Опрацьовані усі протоколи із 5573 виборчих дільниць в усіх 125 виборчих округах та офіційно оприлюднено дані на офіційному сайті Центральної виборчої комісії Азербайджану.

За результатами голосування, найбільше із 125 місць у новому складі Міллі Меджлісу отримали представники правлячої партії «Новий Азербайджан» - 71 депутатів. Кандидати Партії громадянської солідарності отримали – 3 депутатських місця, представники інших семи партій по 1 депутатському мандату, а також до парламенту обрано 44 незалежних кандидати.

Явка виборців склала 47,81% від загальної ... Читати далі »
Переглядів: 213 | Дата: 13.02.2020

9 лютого в Азербайджані проходять позачергові вибори депутатів Національних зборів - Міллі Меджлісу (Azərbaycan Respublikasının Milli Məclisi).

Виборчі дільниці відкрилися о 8:00 ранку і закриються о 19:00 увечері цього ж дня.

За інформацією ЦВК Азербайджану, для участі у виборах зареєстровано 1 315 кандидати в депутати від 20 партій. Національні збори Азербайджану (Міллі Меджліс) — однопалатний парламент, що складається з 125 депутатів, яких обирають на 5 років за мажоритарною системою. Для обрання депутатом кандидату для перемоги достатньо отримати більше голосів, ніж кожний із суперників окремо.

Позачергові вибори проходять внаслідок розпуску парламенту Азербайджану ініціативою правлячої партії «Новий Азербайджан», які звернулися до Президента Ільхама Алієва з проханням призначити позачергові парламентські вибори.

На виборах зареєстр ... Читати далі »
Переглядів: 207 | Дата: 09.02.2020

Всеукраїнська громадська організація «ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ ІНІЦІАТИВИ» отримала дозвіл центральної виборчої комісії мати офіційних спостерігачів на проміжних виборах народного депутата України, які відбудуться 15 березня 2020 року в ОВО № 179 (Харківська область). Відповідне рішення ЦВК прийняла на засіданні 22 січня 2020 року.

Відповідно до постанови Центральної виборчої комісії № 12 від 22 січня 2020 року ВГО «ППІ» буде здійснювати моніторинг та спостереження за ходом виборчого процесу відповідно до чинного законодавства України.

Всеукраїнська громадська організація «ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ ІНІЦ ... Читати далі »
Переглядів: 211 | Дата: 23.01.2020

12 грудня 2019 року у Великобританії відбулися дострокові парламентські вибори (до Палати общин парламенту).

Як повідомляють міжнародні спостерігачі ВГО «ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ ІНІЦІАТИВИ», голосування проходило на 40 тис. виборчих дільниць з 7:00 до 22:00 за місцевим часом. Право голосувати мали громадяни Сполученого Королівства віком з 18 років. Явка виборців склала 67,3%. Під час голосування проходив екзит-пол, результати якого були оприлюдненні відразу після закінчення голосування.

За результатами підрахунку голосів перемогу отримала Консервативна партія на чолі з Борисом Джонсоном, яка отримали переважаючу більшість парламентських місць – 365 із 650, на другому місці Лейбористська партія – 203, далі йдуть: Шотландська національна партія – 48, Ліберальні демократи – 11, інші партії та незалежні кандидати загалом отримали 23 мандата.


Переглядів: 209 | Дата: 13.12.2019

« 1 2 3 4 5 6 7 ... 39 40 »