Главная » Архів матеріалів
На момент початку голосування на 179 одномандатному виборчому окрузі до виборчих списків внесено 146 023 виборця. Серед них 3 323 виборця подали заяви щодо можливості голосування за місцем проживання (на дому), що складає 2,28%.

Варто зазначити, що на позачергових виборах до Верховної Ради, які відбувалися 21.07.2019 року відсоток заяв для голосування на дому складав 3,25%.

Скоріше за все різниця в цих показниках може вказувати на певне зниження виборчої активності населення на сьогоднішніх виборах.


Переглядів: 303 | Дата: 15.03.2020

Спостерігачі ВГО «ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ ІНІЦІАТИВИ» повідомляють, що на виборчих дільницях 630372 смт. Зачепилівка (голова - Шестунова Ірина Михайлівна, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ", депутатська фракція), 630374 с. Нагорне (голова Пишненко Олександра Захарівна, суб’єкт подання – Світлична Юлія Олександрівна), 630641 смт. Краснопавлівка (голова Дудченко Рита Володимирівна, суб’єкт подання – Пташник Вікторія Юріївна), 630639 смт. Краснопавлівка (голова Блажко Тетяна Іванівна, суб’єкт подання - ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ", депутатська фракція), 630640 смт. Краснопавлівка (голова- Журба Зоя Семенівна, суб’єкт подання – Пташник Вікторія Юріївна ), та 631020 м. Лозова (голова - Свердленко Олена Володимирівна, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ", депутатська фракція) інформаційні плакати кандидатів не розвішані, а лежать у стопках на столах, в деяких випадках прошиті.

Переглядів: 366 | Дата: 15.03.2020

Сьогодні, у день позачергових виборів народного депутата України, 57 інтерв’юерів ВГО «ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ ІНІЦІАТИВИ» проводять екзит-пол.
Екзит-пол проводиться на 57 із 189 виборчих дільниць, з 08:00 до 20:00 на виході з дільниць. Інтерв’юери ППІ працюють на громадських засадах, у кожного представника організації є посвідчення інтерв’юера – «ЕКЗИТ-ПОЛ ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ ІНІЦІАТИВИ» із зазначенням ПІБ представника.Дані екзит-полу вносяться у сучасну IT-програму для проведення опитувань громадської думки «Контроль та спостереження ППІ». Анонімне опитування проводиться face-to-face через мобільний пристрій інтерв’юера. Дані, внесені через додатки до мобільних терміналів, надходять і обробляються миттєво.
Р ... Читати далі »
Переглядів: 466 | Дата: 15.03.2020

ППІ спостерігає за проміжними виборами народного депутата в ОВО №179
ВГО «ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ ІНІЦІАТИВИ» проводить контроль та спостереження за ходом голосування на проміжних виборах народного депутата України, які проходять сьогодні, 15 березня 2020 р. в ОВО №179 (Харківська область – місто Лозова, Зачепилівський, Кегичівський, Красноградський, Лозівський, Сахновщинський райони).
Відповідно до постанови Центральної виборчої комісії ... Читати далі »
Переглядів: 280 | Дата: 15.03.2020

Згідно Постанови Центральної Виборчої Комісії від 17 лютого 2020 року №41 «Про заходи щодо забезпечення дільничних виборчих комісій з виборів народних депутатів України програмними засобами для використання під час складання протоколів про підрахунок голосів виборців на виборчих дільницях на проміжних виборах народного депутата України 15 березня 2020 року в одномандатному виборчому окрузі № 179», окружна виборча комісія має надати дільничним комісіям одночасно з виборчими бюлетенями автономне програмне забезпечення, що є складовою Інформаційно-аналітичної системи "Вибори народних депутатів України" Єдиної інформа ... Читати далі »
Переглядів: 282 | Дата: 14.03.2020

Про стан готовності до виборів повідомляють спостерігачі ВГО «ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ ІНІЦІАТИВИ».

В ситуації оголошеного карантинного стану підготовча робота до виборів відбувається в цілому спокійно. Як заявив голова окружної комісії Олександр Коновал, жоден з членів виборчих комісій не відмовився від роботи через небезпеку коронавірусу.

В приміщеннях усіх виборчих комісій розміщені інформаційні плакати щодо захисту та запобігання коронавірусної інфекції. Приміщення готові до проведення голосування, в наявності кабінки та урни для голосування, більшу частину бюлетенів роздано комісіям.
В свою чергу ЦВК провела засідання, за підсумками якого закликала місцеву владу забезпечити усі комісії 179 округу необхідними засобами індивідуального захисту, антисептичними засобами, засобами термометрії, забезпечити дезінфекцію приміщень.

Варто зазначити, що напередодні в Кр ... Читати далі »
Переглядів: 295 | Дата: 14.03.2020

За два тижні до виборів, які відбудуться в ОВО №179 (Харківська область - місто Лозова, Зачепилівський, Кегичівський, Красноградський, Лозівський, Сахновщинський райони) 15 березня 2020 р., кандидати в депутати від «Слуга народу» Вікторія Алєксєйчук та член політичної партії «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ» Олександр Діденко зняли свої кандидатури. Чим зумовлено дане рішення – питання, оскільки кожен із цих кандидатів мав шанси на перемогу у виборчих перегонах, зокрема, рейтинги їх партій давали можливість скласти конкуренцію одному з основних фаворитів перегонів самовисуванці Юлії Світличній.


Переглядів: 321 | Дата: 10.03.2020

Центральна виборча комісія 17 лютого завершила реєстрацію кандидатів в народні депутати України на проміжних виборах в ОВО №179 Харківської області, призначених на 15 березня 2020 року. За даними ЦВК зареєстровано 40 кандидатів в народні депутати, більшість з яких висунуто політичними партіями. Серед них: 28 кандидатів – від партій і 12 – шляхом самовисування.ВГО «ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ ІНІЦІАТИВИ» проаналізувала список зареєстрованих кандидатів, зокрема, на предмет технічних кандидатів, мета яких працювати проти опонентів, що мають високі шанси на перемогу. Так, серед зареєстрованих кандидатів є кандидатка-двійник Яна Світлична (самовисування) – місцевий підприємець, у якої однакове прізвище з кандидаткою в депутати Юлією Світличною. Юлія Світлична – губернаторка Харківської області за часів Петра Порошенка і в.о. губернаторки області піс ... Читати далі »
Переглядів: 348 | Дата: 19.02.2020

8 лютого в Ірландії пройшли дострокові парламентські вибори, на яких три найбільші партії Fine Gael, Fianna Fáil і Sinn Féin отримали приблизно однакову кількість голосів в Палаті представників (Дойл).

За результатами остаточного підрахунку голосів на першому місці електоральних симпатій опинилася ліберальна партія Fianna Fáil («Солдати Долі»), яка отримала 38 депутатських мандатів, на другому місці націонал-республіканська партія Sinn Féin («Ми самі») з результатом - 37 місць та консервативна партія Fine Gael («Об’єднана Ірландія») – 35 обраних депутатів.

Інші партії, зокрема Зелена партія отримала – 12 депутатських місць, по 6 – отримали лейбористи та соціал-демократи. Загальний склад Палати представників Ірландії (Дойл) налічує 159 депутатських місць плюс спікер парламенту, який переобирається автоматично і в більшості випадків не бере участі в голосуванні.
... Читати далі »
Переглядів: 302 | Дата: 13.02.2020

За результатами підрахунку голосів виборців ЦВК Азербайджану оприлюднив результати виборів до Міллі Меджлісу (Національних зборів) Азербайджану, які відбулися 9 лютого 2020 року.

Опрацьовані усі протоколи із 5573 виборчих дільниць в усіх 125 виборчих округах та офіційно оприлюднено дані на офіційному сайті Центральної виборчої комісії Азербайджану.

За результатами голосування, найбільше із 125 місць у новому складі Міллі Меджлісу отримали представники правлячої партії «Новий Азербайджан» - 71 депутатів. Кандидати Партії громадянської солідарності отримали – 3 депутатських місця, представники інших семи партій по 1 депутатському мандату, а також до парламенту обрано 44 незалежних кандидати.

Явка виборців склала 47,81% від загальної ... Читати далі »
Переглядів: 349 | Дата: 13.02.2020

« 1 2 3 4 5 6 7 ... 39 40 »